Brandy, po 8 latach przerwy, prezentuje swój siódmy album pt. „B7”. Do tej pory dyskografię artystki zamykał album „Two Eleven” z 2012 roku. Nowe wydawnictwo zapowiadały single: „Love Again” oraz „Baby Mama” z udziałem Chance the Rapper. Najnowszy singiel promujący album to „Borderline”.

Album jest już dostępny w serwisach streamingowych.

Brandy to wokalistka soulowa i R&B, urodziła się w 1979 roku, w McComb, w stanie Mississippi. Popularność zdobyła w drugiej połowie lat 90. Zadebiutowała w 1994 roku płytą „Brandy”, która na świecie sprzedała się w ponad 4.5 milionach egzemplarzy.

W kwietniu 2005 roku ukazała się składanka z największymi przebojami wokalistki. Wśród 18 piosenek, obok numerów znanych z studyjnych albumów, znalazły się także utwory ze ścieżek dźwiękowych do filmów (nagrane z Tamią, Gladys Knight i Chaką Khan „Missing You” z „Desperatek” i „Sittin’ Up In My Room” z „Czekając na miłość”) i różnych składanek (duet z Ray’em J „Another Day In Paradise” z płyty „Urban Renewal”, która była hołdem dla Phila Collinsa). „The Best Of Brandy” zamyka utwór „Rock With You”, z repertuaru Michaela Jacksona, nagrany z Quincy Jonesem i Heavy D. Po wydaniu Best of…, Brandy wydała jeszcze dwa solowe albumy: „Human” oraz „Two Eleven”.