Uwielbiana w Polsce LP nie zwalnia tempa. Mimo, że planowana na ten rok trasa koncertowa została przeniesiona na przyszły rok artystka nie zostawia fanów bez niczego! Właśnie zapowiedziała premierę nowego singla “The One That You Love”!

I to nie koniec niespodzianek!

“The One That You Love” – najnowszy singiel amerykańskiej wokalistki będzie miał premierę 23 lipca. Jednak to nie ostatnia niespodzianka, jaką mamy dla fanów LP! Od dzisiaj w sklepach muzycznych dostępna jest fizyczna wersja albumu “Live In Moscow”, który od 29 maja dostępny był w polskich serwisach cyfrowych!

To pierwszy album LP na żywo! 9 kwietnia 2019 w Crocus City Hall w Moskwie LP wystąpiła przed ogromną publicznością ponad 6000 fanów (koncert był wyprzedany) dając rewelacyjny koncert. Zarejestrowany wtedy album to 17 utworów, w tym mega przeboje „Lost On You” i „Girls Go Wild”, a także jej wersje utworów Kings of Leon i The Rolling Stones!

A już 1 sierpnia o 22:00 polskiego czasu fani z całego świata będą mogli wspólnie oklaskiwać swoją idolkę podczas wirtualnego koncertu LP’s 2020 Global Livestream Concert! To wyjątkowe wydarzenie na najwyższym technologicznym poziomie! Bilety dostępne są tutaj.

Album możecie zakupić, m.in. tutaj.