Tego lata warszawiacy będą mogli poczuć się jak na miejskim festiwalu. Już 1 lipca na warszawskiej Pradze rusza cykl imprez, między innymi: koncerty na żywo, sety DJ-skie, stan-upy, projekcje filmowe, strefy gastronomiczne i wiele innych atrakcji.

„Lato na Pradze” to koncerty topowych artystów, którzy zagrają dla swoich fanów po długiej przerwie od występów. Zobaczymy m.in. BrodkęKrzysztofa ZalewskiegoKwiat Jabłoni, Natalię PrzybyszPaulinę PrzybyszSanahRosalie., Rasmenthalism i wielu innych.


W każdy poniedziałek organizatorzy zapraszają na spotkania z najlepszymi komikami z Polski. Wystąpią m.in. Adam Van BendlerAntek Syrek DąbrowskiBłażej KrajewskiRafał RutkowskiAndrzej Sosnowski i wielu innych. 

Dla wszystkich spragnionych wieczornych imprez do białego rana czeka duża dawka muzyki klubowej od najlepszych polskich DJ’ów. 


Praga Centrum będzie otwarta przez całe lato, 5 dni w tygodniu. Oprócz biletowanych wydarzeń, wstęp na teren Pragi Crentrum i jej stref gastronomicznych oraz stref chillu będzie zawsze darmowy.

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

Więcej informacji i bilety dostępna na www.goingapp.pl/latonapradze