Album „Tu da max” grupy Bitamina to zapis koncertu zagranego jesienią 2019. Na koncert złożyły się utwory z albumów „Plac Zabaw”, „Kawalerka” i najnowszego, „Kwiaty i Korzenie”.

Każdy, kto kiedykolwiek był na koncercie Bitaminy, wie że ich występ to nie zwykłe odegranie materiału z płyt – to emocjonalna podróż przez historie opowiedziane w dyskografii zespołu. Przez ostatnie lata rejestrowaliśmy większość występów w oczekiwaniu na ten właściwy, którym mielibyśmy się podzielić.

“Po pierwszych koncertach Bitaminy, we wrześniu 2016r., Tomek powiedział ”jak pogramy ze sobą dwa-trzy lata to może będziemy gotowi na płytę live”. Kolega niewiele się pomylił. Dziś dzielimy się z Wami zapisem jesiennego koncertu z Palladium, na którym działy się rzeczy niezwykłe. Takich spotkań doświadczyliśmy sporo w różnych zakątkach naszego kraju, za co całym sercem dziękujemy! Za obecność, za zaufanie, za energię – tu da max!”

Bitamina wraca na scenę!

Bardzo się cieszymy, że pojawiają się pierwsze okazje do spotkań na żywo. Na początek skromnie, trzy koncerty ale intensywnie pracujemy nad kolejnymi. Do zobaczenia u Was w mieście!

Album możecie zakupić, m.in. tutaj.