Jacob Collier może i wyróżnia się młodym wiekiem, ale okazuje się, że obecnie jest jednym z najbardziej kreatywnych brytyjskich talentów muzycznych. Właśnie kończy ostatnie prace nad swoim trzecim albumem „Djesse Vol. 3”, który już promował singlami „Time Alone With You”, „In My Bones” i najnowszym „All I Need”. Nawet globalna kwarantanna nie przeszkodziła mu w przygotowaniu bardzo kreatywnego teledysku, do którego zaprosił Mahalię i Ty Dolla $ign.

Klip, wyreżyserowany i animowany przez Tee Ken Ng, to roztańczona przejażdżka po gramofonie, stworzona z niesamowitych, obracających się obrazów przypominających kineograf. Animacje to nie jedyne elementy, ponieważ Jacob oraz Mahalia pojawiają się również w na Polaroidach. Jedynym, który nie pojawia się w filmie jest Ty (choć słychać jego głos w tle i w reklamach pod koniec piosenki).

Trzeba przyznać, że Jacob Collier wyniósł kwarantannową sztukę nagrywania teledysków na nowy poziom. Niech „All I Need” stanie się inspiracją do poszukiwań nowej jakości w „domowych wideoklipach”.