Lato na Pradze otwiera się jako wakacyjne miasteczko festiwalowe wraz z nowymi atrakcjami i kolejnymi koncertami. Do tej pory pod szyldem Lato na Pradze kryło się kilkadziesiąt ogłoszonych już artystów, do których właśnie dołączają: Rosalie., Ralph Kaminski, Młynarski – Masecki, Baranovski, Mela Koteluk, Rasmentalism, Sanah, Miętha, Kacperczyk, LOR, Bokka, JWP / BC, Julia Pietrucha, Karolina Czarnecka oraz dodatkowy koncert Darii Zawiałow.

Projekt Lato na Pradze to dużo więcej niż same koncerty. Organizatorzy informują, że praski kompleks to nowe miejsce na mapie Warszawy, dzięki któremu od początku lipca, w środku miasta, będzie można poczuć się jak na wakacyjnych festiwalu. Innymi słowy – chwila wytchnienia i relaksu w pięknej lokalizacji. Malownicze dekoracje, leżaki, zieleń, sceneria byłej praskiej stalowni i wiele dodatkowych stref i atrakcji pozwolą przenieść się do festiwalowej rzeczywistości. 

Organizatorzy przewidzieli między innymi: koncerty na żywosety DJ-skiestand-upyprojekcje filmowestrefy gastronomiczne z kuchnią z najróżniejszych zakątków świata, bary z autorskimi drinkami i piwami kraftowymi, strefy relaksu i rekreacji z muzyką na żywo. 

Wszystko to wystartuje już 1 lipca i będzie otwarte przez całe wakacje, 5 dni w tygodniu, od środy do niedzieli. 

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego. 

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych.

Sprzedaż biletów na koncerty dla pierwszych 150 osób startuje 19 czerwca o godzinie 12:00!