W serwisie TIDAL dostępny jest specjalny koncert Rosalie.. Artystka po raz pierwszy na żywo zaśpiewała piosenki ze swojego najnowszego albumu „IDeal”Rosalie. to artystka, która na swoim koncie ma m.in. wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu tego roku ukazał się jej najnowszy album „IDeal”. Teraz jako pierwsi, to właśnie użytkownicy TIDAL mogą usłyszeć w aranżacjach na żywo utwory z ostatniego wydawnictwa Rosalie.

Artystka zagrała takie piosenki jak „Ideal”, „Chmury”, „Home”, „Moment”, „Chodź chodź chodź” czy „Nie Mów”. Wykonane utwory są ukłonem w stronę fanów, ponieważ to właśnie oni pomogli jej wybrać numery, które możemy usłyszeć na żywo.

„Z live sesją wiąże się duża ekscytacja, ponieważ po raz pierwszy zagraliśmy materiał z mojej nowej płyty. Nie mogłam się doczekać tych wykonań. Do zespołu dołączył Tomek Sołtys na klawiszu, co dało nam sporo nowych możliwości, efekty słychać na nagraniu.” – powiedziała o sesji artystka


Osoby, które nie mają jeszcze konta w TIDAL mogą zalogować się tutaj. Wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu od razu będą mogli cieszyć się nieograniczonym dostępem do ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo, a także playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo.