W związku z Międzynarodowym Dniem Jazzu, Netflix zaprezentował kolejną zapowiedź serialu „The Eddy”, który swoją premierę będzie miał 8 maja. Możemy w nim usłyszeć przedsmak głosu Joanny Kulig, która wykonuje fragment utworu „Kiss Me In The Morning” i muzyki, która będzie na nas czekać wraz z premierą.


„The Eddy” to nadchodzący, amerykański serial telewizyjny z dramatami muzycznymi w reżyserii Damiena Chazelle i napisany przez Jacka Thorne’a. Oryginalną muzykę napisali Glen Ballard i Randy Kerber. Serial zostanie osadzony w Paryżu, będzie składał się z ośmiu odcinków i zostanie wydany w serwisie Netflix 8 maja 2020 roku.

Elliot Udo (André Holland), niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję (Joanna Kulig) – piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid (Tahar Rahim) może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira (Leïla Bekhti). A gdy do Paryża – i do mieszkania Elliota – z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie (Amandla Stenberg), jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych.