Pod koniec 2018 roku, Gregory Porter zaprezentował album koncertowy „One Night Only. Live At The Royal Albert Hall”, który jest zapisem występu z londyńskiego Royal Albert Hall.

Gwiazdor jazzu i soulu zagrał w wypełnionej po brzegi Royal Albert Hall w towarzystwie zaufanego jazz trio oraz 70-osobowej orkiestry symfonicznej pod batutą laureata Grammy, Vince’a Mendozy. W liście utworów nie zabrakło kompozycji z ostatniej płyty: „Nat King Cole & Me”, jak również faworytów fanów artysty: „Hey Laura”, „When Love Was King” czy „Don’t Lose Your Stream”. Tuż przed sezonem bożonarodzeniowym, na albumie Gregory’ego nie mogło zabraknąć również klasyka z repertuaru Nat King Cole’a: „The Christmas Song”.

Teraz będziemy mogli obejrzeć ten koncert całkowicie za darmo!
Wszystko odbędzie się 28 kwietnia, o godz. 20:00 (polskiego czasu) na YouTubie artysty. Koncert dostępny będzie przez 72 godziny.


Gregory Porter zdobył światowy rozgłos za sprawą nagrodzonych nagrodą Grammy albumów „Liquid Spirit” oraz „Take Me To The Alley”. Oba krążki trafiły do TOP 5 najpopularniejszych krążków w Wielkiej Brytanii, co w przypadku albumów jazzowych nie zdarzyło się od ponad dekady.