Wokalista, kompozytor i producent Leven Kali prezentuje nowy singiel „Perfect is Boring” w duecie z Ty Dolla $ign. Utwór jest zapowiedzią nowego projektu artysty, „HIGHTIDE”, którego premiera zaplanowana jest na 1 maja.

Harmonie, funkowa gitara i wciągający bit – „Perfect is Boring” to utwór, od którego można się uzależnić. Singiel zapowiada projekt „HIGHTIDE” – następcę wydanego rok temu „LOWTIDE”. Jak wyjaśnia artysta:

Oba wydawnictwa zawierają dużo ważnej symboliki. Mój koncertowy zespół nazywa się The Moon, a Księżyc oddziałuje na przypływy i odpływy. Zmienny poziom wód reprezentuje indywidualne i zbiorowe emocje. Niezwykle ważne jest, by w pełni zrozumieć siebie i wszystkie swoje stany – czy jesteśmy na fali, czy może zmagamy się z przeciwnymi prądami. To wymaga olbrzymiej dawki szczerości oraz odwagi, ale jest niezbędne, by właściwie przebyć naszą podróż.


Leven Kali urodził się w Holandii, a wychował w Santa Monica. Debiutował wydanym niezależnie singlem „Joy” w 2017. Współpracował z takimi artystami jak Drake, Playboi Carti, Skrillex czy Snoh Aalegra. Zimą 2017 podpisał kontrakt z Interscope, a w styczniu 2018 ukazał się jego pierwszy singiel w barwach wytwórni: „Do U Wrong” ft. Syd. Utwór stał się głównym singlem promującym „LOWTIDE” i zgromadził ponad 38 mln streamów na całym świecie. „HIGHTIDE”, nadchodzące wydawnictwo artysty, opowiada o życiu Levena w ostatnich dwóch-trzech latach. Materiał został w całości napisany i wyprodukowany przez artystę, z pomocą zespołu The Moon.

Na nowym wydawnictwie gościnnie ponownie pojawi się Syd. Premiera już w piątek, 1 maja.