Wiele światowych hitów, miliardy streamów, platynowe płyty i role w niezwykle popularnych serialach telewizyjnych – do tej pory to łączyło producenta Jonasa Blue oraz wokalistkę Palomę Faith. Teraz do wspólnych spraw można dołączyć kolejną: singiel „Mistakes”, do którego powstał klimatyczny teledysk.

Po wielu latach wzajemnego podziwiania swoich karier, artyści zdecydowali się na spotkanie w studiu. Jak opowiada Jonas: –

„Mistakes” to wyjątkowy utwór. Od dawna chciałem nagrać coś z Palomą. Ten singiel okazał się połączeniem kropek, doskonałą okazją do współpracy. Cieszę się, że mogłem przemycić tam moje fascynacje house i garage.

Paloma Faith dodaje:

– Nie mogłam doczekać się premiery! Jestem wielką fanką MNEKa, który współtworzył ten kawałek, jak również tanecznej siły Jonasa. Nie mogę ustać w miejscu, gdy słyszę ten kawałek. Rasowy banger!

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Thomasa Jamesa. Zdjęcia zrealizowano w Rydze.


Jonas Blue to anomalia w świecie wolno budujących się karier. Producent ma na koncie prawie 10 miliardów streamów oraz ponad 50 mln sprzedanych egzemplarzy singli. Debiutancki album „Blue” z 2018 ma w Wielkiej Brytanii status srebrnej płyty, natomiast na całym świecie Jonas może poszczycić się ponad 120 tytułami platyny.

Paloma Faith ma na koncie cztery albumy z debiutem na pierwszym miejscu list sprzedaży (w tym trzy podwójnie platynowe w UK). Artystkę można również oglądać w serialu „Pennyworth”.