Brandy szukuje dla swoich fanów nowość. W tym miesiącu planuje zaprezentować singiel „Baby Mama”. W piosence usłyszeć będzie można Chance The Rapper. Wygląda na to, że nowy album będzie bardzo kolaboracyjny. Ostatnim utworem, który artystka zaprezentowała to “One” nagrany wspólnie z Waveon Coffee.

Utwór zwiastować będzie siódmy w karierze artystki album.

Brandy to wokalistka soulowa i R&B, urodziła się w 1979 roku, w McComb, w stanie Mississippi. Popularność zdobyła w drugiej połowie lat 90. Zadebiutowała w 1994 roku płytą “Brandy”, która na świecie sprzedała się w ponad 4.5 milionach egzemplarzy.

W kwietniu 2005 roku ukazała się składanka z największymi przebojami wokalistki. Wśród 18 piosenek, obok numerów znanych z studyjnych albumów, znalazły się także utwory ze ścieżek dźwiękowych do filmów (nagrane z Tamią, Gladys Knight i Chaką Khan “Missing You” z “Desperatek” i “Sittin’ Up In My Room” z “Czekając na miłość”) i różnych składanek (duet z Ray’em J “Another Day In Paradise” z płyty “Urban Renewal”, która była hołdem dla Phila Collinsa). “The Best Of Brandy” zamyka utwór “Rock With You”, z repertuaru Michaela Jacksona, nagrany z Quincy Jonesem i Heavy D. Po wydaniu Best of…, Brandy wydała jeszcze dwa solowe albumy: “Human” oraz “Two Eleven”.