Bartek Królik prezentuje trzeci singiel zatytułowany “Ręka” będący częścią jego nadchodzącego, solowego albumu “Pan od Muzyki”. Całego krążka będziemy mogli posłuchać na wiosnę 2020 roku. Singiel “Ręka” to energetyczna odsłona Bartka Królika. Tekst napisał sam artysta we współpracy z Szałowym Piotrkiem, a o zachęcający do dobrej zabawy beat zadbał DrySkull.


Wpadający w ucho utwór “Ręka” promuje teledysk, zrealizowany we współpracy z Mortvideo. W klipie nie zabrakło oryginalnych kreacji takich jak ręcznie malowany fartuch z Kuta House czy kultowych klapek Kubota. O stylizacje zadbała Karolina Królik – żona artysty, która również wystąpiła w klipie.

Warto zaznaczyć, że dla artysty bardzo ważna jest strona wizualna teledysków. Klipy, tak jak okładki singli zaprojektowane przez polskiego artystę – Roberta Kutę, są spójne kolorystyczne. W przypadku “Ręki” dominuje biel.

Zakręć ręką na Instagramie

Fani artysty dołączają do akcji na Instagramie pokazując nam jak dobrze się bawią i kręcą ręką do najnowszego singla Bartka Królika. Aby znaleźć się na relacji IG artysty wystarczy opublikować wideo i dodać #BartekKrólik oraz oznaczyć @bartekkrolik.

A tak prezentuje się okładka albumu “Pan od Muzyki”: