Ukochana przez polskich fanów, duńska artystka Agnes Obel wystąpi w warszawskim klubie Progresja już 15 marca. Podczas koncertu będzie można usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty oraz wiele innych wspaniałych kompozycji. Premiera najnowszego albumu artystki pt. „Myopia” odbędzie się 21 lutego. To właśnie z tego krążka pochodzą single „Island Of Doom” i „Broken Sleep”.


Marcowy koncert w Progresji jest całkowicie wyprzedany. W tym roku artystka odwiedzi Polskę ponownie. W sierpniu wystąpi w gdańskim Starym Maneżu (27.08) oraz w warszawskim Palladium (28.08).

Bilety na te koncerty dostępne na eBilet, Going. i GoOut.


River Into Lake to indie-popowy projekt belgijskiego artysty Borisa Gronembergera znanego szerszej publiczności z zespołu Girls in Hawaii. Artysta postanowił powtórzyć współpracę nawiązaną w 2017 roku i ponownie ruszyć trasę z Agnes Obel. 15 marca zaprezentuje polskiej publiczności materiał z najnowszego krążka „Let The Beast Out”.

„Let The Beast Out” to debiutancki album River Into Lake.

Sam artysta opisuje swój styl jako orkiestrowy indie-pop z dużą ilością syntezatorów i miłości. Krążek zawiera dziewięć kompozycji.  Każdy z utworów to bogata mieszanka elektroniki i instrumentów akustycznych (m.in. skrzypiec) oraz, jak na bębniarza przystało, ogromnej dawki brzmień perkusyjnych. Połączenie tego wszystkiego z charakterystycznym wokalem, nietuzinkową aranżacją i rozbudowaną warstwą rytmiczną utworów tworzy projekt River Into Lake.