Specjalny koncert charytatywny, który odbędzie się 26 stycznia w Starym Młynie Hotelu Boss w Warszawie-Miedzeszyn odbędzie się już po raz czwarty. W tym roku wystąpią: Marcin Wasilewski Trio, Piotr Schmidt Quartet ft. Wojciech Niedziela oraz grupa SKICKI-SKIUK. Koncertowi będzie towarzyszyć wystawa fotografii Jarka Wierzbickiego oraz licytacja fotografii i plakatów. 

Cały dochód z dotychczasowych koncertów, w czasie których występowali najznakomitsi Artyści Jazzowi: Gary Guthman Quartet, Krzysztof Ścierański New Quartet, Beata Przybytek, Kuba Stankiewicz Trio, Marita Alban Juarez Quartet, Kasia Pietrzko Trio, Monika Borzym, Kuba Badach, Adam Bałdych i Krzysztof Dys, jest przeznaczony na Dziecięce Centrum Transplantacji w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka, jedyny ośrodek transplantacji narządów u dzieci w Polsce. 

Z środków pozyskanych w trakcie trzech poprzednich koncertów zakupiliśmy m. in. pompy infuzyjne do wlewów dożylnych, termometry elektroniczne, specjalistyczne łóżka szpitalne, monitory czynności życiowych, materace do łóżek szpitalnych, fotele/łóżka oraz wyposażenie kuchni i łazienki dla rodziców przebywających z dziećmi w szpitalu, specjalne lodówki do przechowywania i transportu narządów do przeszczepienia, głowicę usg-doppler do badań przepływu krwi w narządach przeszczepionych i wiele innych rzeczy. 

Każdy z naszych koncertów jest niepowtarzalnym wydarzeniem artystycznym. Zapraszamy do udziału fanów najlepszego jazzu i wszystkich, którym los chorych dzieci nie jest obojętny. 

Bilety w cenie 130 zł można kupić on-line na eBilet lub Goingapp.

Rezerwacje w recepcji Hotelu Boss, tel. 22 5166100.