Anoushka Shankar prezentuje klip do utworu „Bright Eyes”. Został on nagrany wspólnie z wokalistką Alev Lenz. O samym utworze artystka mówi następująco:

„Utwór „Bright Eyes” został napisany w bardzo surowym i bolesnym momencie mojego życia. Muzycznie uwielbiam, jak na jednym poziomie jest prosta piosenka o miłości, ale instrumenty są bardziej skomplikowane. W tym utworze wykorzystałam sitar, ghatam, fortepian i bardzo prosty bas”.


Anoushka Shankar – instrumentalistka grająca na sitarze muzykę etniczną, inspirowaną głównie klasyczną muzyką indyjską, w szczególności tradycją muzyki hindustańskiej z północnych Indii.

Urodziła się w Londynie w 1981 roku, jej ojcem jest Ravi Shankar. Gry na sitarze uczyła się, przy boku ojca, od ósmego roku życia. Jej debiuty artystyczne związane są naturalnie z działalnością artystyczną ojca.

Obecnie ma już znaczące osiągnięcia, a w jej przedsięwzięciach brał udział jej ojciec, a ponadto kilku innych muzyków Philip Glass, Sting i przyrodnia siostra Norah Jones.