Stormzy, jeden z najważniejszych współczesnych przedstawicieli hip-hopu i grime’u na jedynym koncercie w Polsce! Od momentu wydania debiutanckiej EP-ki “Dreamers Disease” (2014), przez świetne przyjęcie pierwszego albumu “Gang Signs & Prayer” (2017), aż po spektakularny, headliningowy występ na festiwalu Glastonbury 2019 brytyjski raper z każdym kolejnym rokiem rósł w siłę. Ostatnie miesiące pokazały, że bezapelacyjnie zasługuje na koronę, którą symbolicznie umieszczono na okładce jego nadchodzącego albumu “Heavy Is the Head”.

Stormzy wystąpi 3 marca w warszawskim Klubie Stodoła. 

Podczas gdy on sam czerpie z czołowych postaci grime’u, hip-hopu i soulu (wyrażał swoje uwielbienie m.in. dla Skepty, Wileya Drake’a, Franka Oceana czy Lauryn Hill) Stormzy jest dziś inspiracją również dla innych artystów. Z jednej strony flirtuje z popem, nagrywając z gwiazdami pokroju Eda Sheerana, z drugiej specjalny strój koncertowy projektuje i tworzy dla niego nie kto inny jak Banksy.

Przedsprzedaż biletów dla członków Alter Klubu rusza 4 grudnia. Bilety w regularnej sprzedaży dostępne od 6 grudnia na Alterart.plStodola.plTicketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.