Duet Youth Novels opublikował nowy singel zatytułowany „Bad Feelings”. Utwór będzie można usłyszeć już w najbliższy piątek, 29 listopada, w warszawskim Składzie Butelek. 

„”Bad Feelings” jest odpowiedzią na narastające w społeczeństwie objawy nienawiści. Piosenka jest pełna nadziei i wiary w lepszego człowieka”. 

Kompozycję wyprodukował Szatt – producent oraz muzyk zespołu Kroki.


Youth Novels to młody zespół z Wągrowca, który ma na swoim koncie dwa wydawnictwa – “I Used To Wreck It All EP” oraz “Chaos I Create EP”, przy którym pracowali z Piotrem Maciejewskim (Muchy, Drivealone). Zagrali m.in na Open’er Festival czy Enea Spring Break, a także jako support przed Oh Wonder, Father John Misty, Seafret, Hooverponic, a obecnie także Natalia Przybysz.

Ania Babrakowska i Emil Nowak dali poznać się jako młodzi, zdolni artyści, którym bliskie jest brzmienie mroczne, lecz pełne emocji. Oszczędne kompozycje spod szyldu szeroko pojętej alternatywy, łączące w sobie elementy z pogranicza post-rocka i surowego, chłodnego folku, zjednały duetowi grono oddanych fanów zarówno wśród słuchaczy, jak i krytyków. Ich piosenki znalazły się w drugim sezonie serialu “Pod Powierzchnią”.