Charlotte Dos Santos prezentuje nowy, zachwycający singiel „Harvest Time”. Do kawałka powstał teledysk w reżyserii Fiony Godivier, która w przeszłości współpracowała m.in. z Joaquinem Phoenixem, Scarlett Johansson i Fat White Family.

Mocny motyw fortepianowy, przestrzenne harmonie i pulsująca perkusja sprawiają, że utwór zachwyca od pierwszych taktów. „Harvest Time” zostało zainspirowane „czasem pełnym zawirowań”. Charlotte wspomina, że pisała kawałek 1 stycznia:

„W takim punkcie życia, w którym zadawałam bardzo dużo pytań. Skorzystałam z retoryki feniksa… Coś we mnie umarło, ale narodziłam się na nowo – to było pozytywne doświadczenie, odrodzenie”.

„Harvest Time” to pierwszy singiel Charlotte Dos Santos po podpisaniu kontraktu z Because Music (Christine and the Queens, Justice, Metronomy).


Charlotte Dos Santos tworzy własny, niepowtarzalny świat muzyczny. Producentka, wokalistka, kompozytorka i aranżerka zawsze ma pełną kontrolę kreatywną nad swoją sztuką. W jednym momencie śpiewa głosem delikatnym jak piórko, by za chwilę uderzyć z całej siły w klawisze pianina. Jej utwory są pełne ciepła, emocji oraz wpływów jazzowych. Tematycznie dotyczą takich spraw jak tożsamość, kobiecość oraz połączenie z drugim człowiekiem.

Charlotte dorastała w małym mieście na obrzeżach Oslo. Jest córką Norweżki i Brazylijczyka. Dzięki rodzicom od najmłodszych lat słuchała bardzo różnorodnej muzyki: jazzu, hip-hopu, latino, flamenco, melodii pochodzących z Afryki Północnej i z krajów arabskich. W 2017 roku debiutowała EP-ką „Cleo”, która spotkała się z przychylnymi recenzjami w takich mediach jak The Fader, Pitchfork, Badcamp, Pigeons & Planes. Dos Santos nagrała sesję w ramach COLORS, otrzymała nominację do norweskiego odpowiednia nagrody Grammy w kategorii Debiutant roku. Współpracowała m.in. z Raphaelem Saadiqiem, Big Boiem i wieloma innymi.