Kilka dni po wydaniu płyty Korwek x Pavlo ogłaszają informację o koncercie promującym debiutanckie wydawnictwo „Ta z piosenkami”. Chłopaków na żywo będzie można posłuchać już 21.11.2019 o godzinie 20:00 w BARdzo Bardzo w Warszawie. 

Korwek x Pavlo to świeżutki duet na polskiej scenie muzycznej.

Grają ze sobą nieco ponad rok, a na swoim koncie mają już pełnowymiarowy debiut w postaci płyty – „Ta z piosenkami”. Ich muzyka to mieszanka popu, elektroniki i alternatywy. Jak sami mówią – nie potrzebują jasno określonego kierunku muzycznego, bo niemal we wszystkim czują się dobrze. 


Na koncercie poza piosenkami z wydanego albumu będzie można usłyszeć nowe kompozycje, które już teraz mają zapowiadać, że duet szykuje kolejny album. Na scenie będzie towarzyszył im perkusista – Mateusz Panasiuk, który na stałe współpracuje z chłopakami. Cały trzyosobowy skład wystąpił w programie Dzień Dobry TVN z singlem promującym płytę – „Ta z nogami”. Koncert ma być również ucztą dla oczu, a to za sprawą specjalnie przygotowywanych wizualizacji za który odpowiada Katarzyna Bobel – autorka teledysku do piosenki „Ta z rajem”.

Bilety dostępne są, m.in. tutaj.