Szwedzki kwartet Little Dragon nie próżnuje. Po wydanej w zeszłym roku EPce „Lover Chanting” i niedawnej współpracy z BADBADNOTGOOD dostajemy od nich singiel „Tongue Kissing”. To nie koniec wiadomości dla fanów zespołu. Wraz z wypuszczeniem singla dostajemy rozpiskę koncertów w Europie i Ameryce Północnej. Trasa rozpoczyna się na początku przyszłego roku.


Little Dragon niedawno gościli już w Polsce dając znakomity koncert podczas chorzowskiego Fest Fest. Wiosną jednak fani będą mieli okazję nacieszyć się ich muzyką podczas klubowego występu w Niebie.

Grupa wystąpi 13 marca 2020 roku! Bilety dostępne są tutaj.

W ostatnich miesiącach Little Dragon sygnowali znakomite wydawnictwo „Lover Chanting EP”, które potwierdziło świetną formę grupy z Göteborga, do której przywykliśmy za sprawą takich albumów jak „Ritual Union”, „Nabuma Rubberband” (nominowany do Grammy) czy „Season High”.

„W czasach szaleństwa, tańczmy w imię pokoju i miłości!” – wzywają Szwedzi, którzy w muzycznym świecie cieszą się powszechnym uznaniem. Wystarczy wspomnieć, że wokal Yukimi słychać w nagraniach takich artystów jak Gorillaz. Flume, Kaytranadą, De La Soul, DJ Shadow, Mac Miller czy ODESZA. Zespół remiksował piosenki Rhye czy Childish Gambino, zaś niedawno ukazał się efekt ich muzycznego spotkania z BadBadNotGood „Tried”.Występowali też na scenie u boku Gorillaz, Tyle The Creator czy Flying Lotus.