Dwa koncerty Céline Dion w Polsce odbędą się w przyszłym roku, ale najwięksi fani będą mogli kupić bilety już w poniedziałek! Szeroka przedsprzedaż ruszy w środę, 2 października, a dystrybucja wejściówek na ogólnych zasadach rozpocznie się dwa dni później, w piątek. 

Koncerty Céline Dion w Polsce spotkały się z dużym zainteresowaniem. Artystka wystąpi w naszym kraju dwukrotnie: 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi i 25 maja w TAURON Arenie Kraków.  

Bilety na obydwa wydarzenia będą dostępne w trzech wariantach sprzedażowych:

  • 30 września 

Tego dnia o godzinie 10:00 ruszy przedsprzedaż biletów dla członków oficjalnego fanklubu artystki – Team Céline. Osoby zrzeszone w organizacji otrzymają informację, która wyjaśni im zasady wcześniejszego kupna wejściówek. 

  • 2 października 

Przedsprzedaż na zasadach ogólnych prowadzić będą Prestige MJM i eBilet.
– Prestige MJM:
Klienci, którzy zakupili bilety na jakikolwiek koncert organizowany przez Prestige MJM w tym roku, począwszy od 1 stycznia i zakupili go przez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, zaznaczając opcję przesyłania newslettera – otrzymają na swoje skrzynki e-mail wiadomość z linkiem, za pomocą którego będą mogli zakupić wejściówkę już 2 października o godzinie 10:00.
Współpraca z Radiem Złote Przeboje przewiduje również udostępnienie tego linku przez rozgłośnię. Szczegóły na antenie Radia Złote Przeboje oraz na www.facebook.com/zloteprzeboje/.
– eBilet.pl:
Platforma eBilet.pl organizuje przedsprzedaż tego samego dnia dla użytkowników Allegro Smart. Więcej informacji na ten temat na stronie eBilet.pl.
Pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona.

  • 4 października

W pierwszy piątek miesiąca, punktualnie o godzinie 10:00 uruchomiona uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na zasadach ogólnych. Wejściówki dostępne będą poprzez  www.bilety.imprezyprestige.com. Tego dnia spodziewany jest duży ruch na tej stronie. Jeśli osoby chcące kupić bilet nigdy z niej nie korzystały, mogą wcześniej zarejestrować swoje konto, potrzebne do dokonania transakcji.  


Zarówno w przedsprzedaży otwartej, jak i regularnej dystrybucji dostępne będą pakiety VIP. Umożliwią one zajęcie dobrych miejsc na koncercie oraz dodatkowe bonusy – w zależności od ceny. W każdym znajduje się pamiątkowy laminat ze smyczą oraz prezent zaprojektowany specjalnie na trasę Courage World Tour. Nie ma w nich możliwości spotkania z artystką. Szczegóły na stronie www.prestigemjm.com

Koncerty Céline Dion w Polsce odbędą się w przyszłym roku: 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi oraz 25 maja w TAURON Arenie Kraków.

Ceny biletów na obydwa występy gwiazdy rozpoczynają się od 289 zł. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.