Sanah to 22-letnia wokalistka zauważona dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje, zaczyna powoli, acz konsekwentnie wchodzić do tzw. mainstreamu – ma już na koncie duet z Mattem Duskiem, #1 na liście Spotify Viral Top50, a cover jej utworu śpiewał na swoim koncercie sam Dawid Podsiadło.

W ostatnim czasie zagrała swój pierwszy 'profesjonalny’ koncert, jej klipy i utwory w streamingu notują dziennie tysiące odtworzeń. Dlatego właśnie serwis Vevo włączył ją do globalnego programu promującego najciekawszych nowych artystów Vevo DSCVR, a piosenka „Idź” otwiera playlistę Vevo Dscvr New Music Poland.

„Idź” to poruszająca ballada o damsko-męskich relacjach, które określić można mianem facebookowego 'to skomplikowane’. Po serii bardziej dynamicznych utworów („Solo”, „Siebie zapytasz”) nowa propozycja idealnie wpasowuje się w jesienny czas i może zapewnić kilka miłych chwil w tej niesprzyjającej aurze.


Debiutancka płyta Sanah planowana jest na wiosnę przyszłego roku, ale już teraz fani artystki mogą zamawiać EPkę „Ja na imię niewidzialna mam” w pre-odrerze.