Już w piątek 23 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim rozpocznie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Na chwilę przed rozpoczęciem festiwalu organizatorzy ogłosili nowego headlinera – Schoolboy Q.

Nowy headliner Fest Festivalu to jeden z czołowych kalifornijskich raperów, a także reprezentant wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest także Kendrick Lamar czy Jay Rock. Szerszej publiczności Schoolboy Q dał się poznać w roku 2011, kiedy wydał pierwszy album pt. „Setbacks”. Od tamtej pory ukazały się także takie tytuły jak „Habits & Contradictions”, „Oxymoron”, „Blank Face” oraz wydany w tym roku „CrasH Talk”.

Artysta zastąpił zespół Wu-Tang Clan, który odwołał swój koncert. 

Kup bilet już dziś! 

Bilety na wydarzenie można cały czas zakupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt jedynie 100 złotych. 

Wejściówki będzie można kupić również na terenie festiwalu w cenie 199 złotych – bilet jednodniowy oraz 299 bilet – dwudniowy.