Patrycja Zarychta kolejny raz zaśpiewała na najnowszej płycie Michała Urbaniaka “For Warsaw with Love”, która ukaże się 26 lipca 2019 roku w ramach obchodów 75. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Patrycja na albumie śpiewa utwór “Don’t you even know”, do którego napisała słowa. W utworze poza Michałem pojawia się legenda światowego jazzu – pianista Herbie Hancock.

Herbie Hancock jest laureatem czternastu nagród Grammy i Oscara za muzykę do filmu Round Midnight z 1986. Wiele jego kompozycji stało się standardami – Watermelon Man, Cantaloupe Island (rozsławiony przez remiks grupy Us3), Maiden Voyage, Eye of the Hurricane, Dolphin Dance, Chameleon. Jest także uważany obok McCoy Tynera, Keitha Jarretta i Chicka Corei za jednego z czterech wielkich pianistów późnego modern jazzu, którzy wywarli największy wpływ na grę na tym instrumencie. Przedmiotem podziwu jest zwłaszcza jego inwencja rytmiczna i improwizacyjna. Od ponad trzydziestu lat tworzy on muzykę zarówno o charakterze czysto jazzowym, jak i będącą pod mniejszym lub większym wpływem popu, rapu i techno, w każdym z tych gatunków poruszając się z równą swobodą.

Gościnnie na płycie wystąpili wybitni muzycy m.in. Marcus Miller, Michael „Patches” Stewart, David Gilmore, Al MacDowell, The Mad Stuntman, Walter West, D-Train and Lenny White. Wydawcą płyty jest Muzeum Powstania Warszawskiego, a dystrybutorem Agora.