Mabel ujawnia kolejny utwór z nadchodzącego debiutu „High Expectations” (premiera 2 sierpnia) – piosenkę „Bad Behaviour”. Artystka w kawałku, w zabawny sposób gra z podwójnymi standardami i nawoływaniem mężczyzn do tego, by nadążali za kobietami. Muzycznie to uzależniająca mieszanka r&b oraz dancehallu. Już teraz kawałek jest koncertowym faworytem. To również prezentacja drogi, którą przebyła artystka w drodze na popowy szczyt.


Głównymi singlami promującymi „High Expectations” są hity „Don’t Call Me Up” oraz „Mad Love”. Mabel postanowiła umilić oczekiwanie na premierę krążka i udostępniła fanom „Bad Behaviour”. Za produkcję kawałka odpowiada Dre Skull (Popcaan, Drake, Wizkid).

„High Expectations” to krążek na miarę największych światowych gwiazd – The Weeknd, Ariany, Drake’a, Beyonce czy Rihanny. Nastrojem wydawnictwo przypomina dokonania TLC czy Aaliyah, o ile artystki spędziłyby swoją młodość w Szwecji, Maladze i zachodnim Londynie. Kartą przetargową debiutu Mabel jest jego uliczny urok. – Chcę, by ten album dawał ludziom pewność siebie. Sama jej nabrałam podczas nagrań, więc teraz chcę podzielić się tym z innymi – wyjaśnia artystka.