Niemiecki DJ i producent Felix Jaehn połączył siły z uznanym brytyjskim wokalistą Calumem Scottem we wspólnym singlu „Love On Myself”. W sieci pojawił się oficjalny teledysk do kawałka.

Zaskakująco kameralny klip odzwierciedla osobistą i muzyczną podróż Felixa Jaehna. Artysta odważnie rozpoczyna kolejny etap swojej kariery, która skupia się wokół szczerej artystycznej ekspresji i muzycznej integralności. W klipie Felix oraz Scott zawiązują więź, zarówno między sobą, jak i ze słuchaczami. Muzycy zachęcają, by fani poszli w ich ślady i odnaleźli w sobie zrozumienie oraz akceptację i przede wszystkim pokochali samych siebie.


Przesłanie „Love On Myself” zostało zainspirowane osobistymi doświadczeniami obu artystów, ale jest uniwersalne. Swoim kojącym, podnoszącym na duchu wokalem, Calum Scott przypomina wszystkim: gdziekolwiek pójdziesz, zawsze będziesz tam sam ze sobą. Szukanie szczęścia w innych osobach jest bezowocne. Dopiero wtedy, gdy nauczysz się kochać i rozumieć samego siebie, będziesz w stanie pokochać innych ludzi.

Szukałem odpowiedzi we wszystkich złych miejscach, aż w końcu uświadomiłem sobie, że muszę spojrzeć w głąb siebie, by dowiedzieć się, czego tak naprawdę szukam – Felix Jaehn