Ed Sheeran wydał długo oczekiwany przez fanów album “No.6 Collaborations Project”. Do każdej piosenki z płyty Ed zaprosił niesamowitych gości! Artysta ujawnił również teledysk do piosenki “ANTISOCIAL“, którą nagrał razem z Travisem Scottem!


Klip do piosenki “Antisocial“, w którym występuje zarówno Ed jak i Travis, wyreżyserował Dave Meyers. 

“No.6 Collaborations Project” składa się z 15 wyjątkowych utworów, które zostały nagrane z aż 22 utalentowanymi artystami, takimi jak: Cardi B, Camila Cabello, Khalid, Eminem, Travis Scott, Justin Bieber, Bruno Mars czy Stormzy. Wydawnictwo jest świadectwem wszechstronnego talentu Eda, jego zdolności do pisania piosenek i umiejętności współpracy z najróżniejszymi wykonawcami.

Przed premierą albumu Ed Sheeran zaprezentował aż 5 piosenek. Pierwszym ujawnionym singlem był “I Don’t Care” z Justinem Bieberem. Piosenka od razu wspięła się na pierwsze miejsce listy przebojów w Wielkiej Brytanii i pozostała na tej pozycji przez 8 tygodni z rzędu! Liczba globalnych streamów utworu “I Don’t Care” przekroczyła 800 milionów! Drugi utwór, który zaprezentował artysta to “Cross Me” feat. Chance the Rapper i PnB Rock. Do “Cross Me” powstał efektowny teledysk nakręcony techniką “motion caption”. Trzecią piosenką jaką opublikował Ed był singiel “Beautiful People” z udziałem Khalida! Tydzień przed premierą płyty artysta zaskoczył fanów i ujawnił rockowy kawałek “Blow” z Bruno Marsem i Chrisem Stapletonem oraz piękną balladę “Best Part of Me” feat. Yebba!

Jak tłumaczy sam Ed Sheeran:  

Jestem ogromnym fanem wszystkich artystów, z którymi współpracowałem przy tym albumie. Są to artyści, którzy mnie inspirują. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie cały album!

Album zakupić można, m.in. tutaj.