Dermot Kennedy zaprezentował oficjalny klip do swojego najnowszego singla „Outnumbered”. Utwór zapowiada debiutancki album artysty, „Without Fear”, który ukaże się 27 września 2019.

Jak wyjaśnia sam artysta:

Za pośrednictwem tego teledysku chciałem pokazać, że wielu różnych ludzi w różnych sytuacjach osiąga pewien poziom pocieszenia w swojej codziennej walce. Pomimo trudów, jakie napotykają, odczuwają ulgę wiedząc, że to wszystko minie i że dzięki miłości oraz wsparciu najbliższych osób, dobre czasy niedługo powrócą.


Dermot Kennedy został wyróżniony przez YouTube w serii „On The Rise” u boku takich artystów jak Maggie Rogers, Rosalia, Ella Mai i Brockhampton. 27 września 2019 ukaże się pełnowymiarowy debiutancki album artysty zatytułowany „Without Fear”. Największy przebój w dotychczasowej karierze Dermota, „Power Over Me”, trafił na szczyty list przebojów na całym świecie, również w Polsce. Artysta cieszy się liczbą 6 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify oraz ponad 600 mln streamów we wszystkich platformach cyfrowych.

W listopadzie tego roku Dermot Kennedy po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Szczegóły wydarzenia pod tym adresem.