Globalna gwiazda Dermot Kennedy prezentuje dziś swój niesamowity nowy singiel „Outnumbered”, i ujawnia datę premiery swojego debiutanckiego albumu „Without Fear” (27 września) oraz daty europejskiej trasy koncertowej, która uwzględnia również jego pierwszy występ w Polsce!

Dermot Kennedy wystąpi 11 listopada w warszawskim klubie Stodoła!

„Najnowszy singiel jest próbą pocieszenia każdego, kto czuje się przytłoczony. Przypomnienie, że piękno można znaleźć bez względu na to, jak ciemna może wydawać się noc. Mam nadzieję, że singiel stanie się źródłem pewności dla każdego, kto przeżywa trudne czasy. Świadomością, że wszystko będzie lepiej i że ciężkie czasy staną się przeszłością”.

Singiel pojawia się w ślad za wyprzedanymi koncertami w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym oszałamiającym występem w londyńskiej Brixton Academy i czterema koncertami w dublińskim teatrze Olympia. W ubiegłym tygodniu odbył się niesamowity występ na festiwalu All Points East, a także występy na festiwalu Coachella w kwietniu w ramach amerykańskiej trasy, na której Dermot zagrał wiele wyprzedanych koncertów dla tysięcy fanów.


Dermot ma na swoim koncie występy w takich programach jak The Late Show with Stephen Colbert czy The Ellen Show, zachwycając tłumy swoim singlem „Power Over Me”. Utwór osiągnął również szczyty list przebojów we Francji, Niemczech, Belgii czy Polsce.

Wyprzedane koncerty na całym świecie, imponujące statystyki w serwisach streamingowych i ponad 47 milionów wyświetleń pod teledyskami na swoim kanale na YouTube – a to wszystko przed wydaniem debiutanckiego, pełnowymiarowego albumu. Rok 2019 zdecydowanie będzie należał do niego!

BILETY

  • Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 21 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl.
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 19 czerwca o 10.00 i zakończy się w piątek o 09:00
  • Przedsprzedaż Spotify rozpocznie się 20 czerwca o 10:00 i potrwa 24 godziny

Wydarzenie na Facebooku dostępne jest tutaj.