Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór GOSPEL rusza w kolejne tournée z nowym repertuarem, który powstał na cześć jednej z największych postaci muzyki popularnej – Prince’a.

Trasa 2019 będzie wyjątkowa – po raz pierwszy usłyszymy największe hity jednego z najbardziej innowacyjnych kompozytorów i wokalistów świata w nowej odsłonie: „Purple Rain”, „Kiss”, „Raspberry Beret”, „Little Red Corvette”, „Let’s Go Crazy”, „When Doves Cry” i wiele innych.

Artyści wykonają również klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. To trzeba usłyszeć na żywo!

Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami jak B.B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, Andre Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmiego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej, burmistrz Nowego Jorku – Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir.

Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce.

Ta trasa to niezwykłe przeżycie zarówno dla fanów Prince’a, jak i największych legend muzyki Soul, Jazz oraz Blues.

The Worlds Famous HARLEM GOSPEL CHOIR with a special tribute to PRINCE!

Bilety już w sprzedaży na: www.makroconcert.plwww.ebilet.plwww.eventim.pl oraz w salonach Empik.

  • 24 listopada 2019 – Katowice, Pałac Młodzieży
  • 25 listopada 2019 – Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA
  • 26 listopada 2019 – Wrocław, Sala Teatralna Impartu
  • 27 listopada 2019 – Łódź, Filharmonia Łódzka
  • 28 listopada 2019 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka