Brytyjska wokalistka Izzy Bizu była jedną z największych nadziei przemysłu muzycznego 2016 roku. Śpiewaną przez nią mieszankę jazzu, soul, funk i muzyki pop zachwycili się prawie wszyscy wpływowi dziennikarze na Wyspach. Wygląda na to, że piosenkarka i autorka tekstów próbuje podbić amerykańskie stacje radiowe. Ma w tym pomóc nowa EP-ka „Glita” wraz z wiodącym singlem „Lights On”, do którego nakręcono teledysk.

Nowa propozycja szybko zapada w pamięć. Produkcję charakteryzuje nocny nastrój wywołany początkowymi dźwiękami zniekształconych syntezatorów i prostym rytmem perkusji. W refrenie piosenki do słodkiego wokalu Izzy dołącza ciepły, płynący bas i nastrojowe klawisze. W teledysku widzimy artystkę, spacerującą po nocnych ulicach Londynu, a w drugiej części, oglądającą zza szyb taksówki, skąpaną w niebieskiej poświacie, stolicę Wielkiej Brytanii.

Dzięki zmysłowemu i tajemniczemu „Lights On” jest szansa, że EP-ka „Glita” wzbudzi podobne zainteresowanie słuchaczy, jak w 2016 roku album „A Moment of Madness”.