Dyrygent William Ross i producent Jochem van der Saag zainicjowali powstanie specjalnego video Evy Cassidy i The London Symphony Orchestra. Wersja utworu pochodzi z 1996 roku. Artystka nagrała go podczas koncertu w Blues Alley Jazz Club. Utwór wzbogacono o występ orkiestry.  

Kobieta o głosie anioła, która nadała zupełnie inny ton utworom takim jak “People Get Ready”, “Fields of Gold” czy “Over the Rainbow”. W swojej karierze nagrała 7 albumów, z których najważniejszymi były “Live at Blues Alley” – jedyny solowy album wydany za życia wokalistki oraz “Songbird”, który przyniósł jej ogromną popularność.Eva przyszła na świat w lutym 1963 roku w Oxon Hill w stanie Maryland. Od 9 roku życia mieszkała w Bowie. Jako dziewczynka uwielbiała słuchać przede wszystkim jazzu i folku, zaś jej ojciec Hugh uczył ją grać na gitarze. W szkole średniej Eva dołączyła do grupy Stonehenge, później postanowiła studiować sztukę. Niezadowolona z dalszej edukacji zatrudniła się w szkółce leśnej i śpiewała okazjonalnie z różnymi zespołami. 

W 1986 jej wieloletni przyjaciel Dave Lourim poprosił Evę o podłożenie wokalu do nagrań grupy Metod Actor. W studio piosenkarka poznała Chrisa Biondo, który urzeczony jej głosem postanowił pomóc w nagraniu demo. W 1991 Biondo dostarczył nagrania Evy Chuckowi Brownowi, jednak nagrania te nigdy nie ujrzały światła dziennego. Brown potrzebował kogoś do nagrania płyty z jazzowymi i soulowymi standardami i w Evie znalazł idealną kandydatkę. Ich wspólny album “The Other Side” ukazał się rok później, zaś dzięki Chuckowi i ich wspólnym występom Eva pokonała wrodzoną nieśmiałość. W 1994 Evą zainteresowała się wytwórnia Blue Note i dzięki temu wkrótce ukazał się utwór “Goodbye Manhattan” nagrany z grupą Pieces of Dream.

Mimo swoich umiejętności wokalnych Eva nie mogła podpisać kontraktu z żadną wytwórnią, dlatego też jej menager oraz Chris Bindo postanowili zająć się tym sami i wydali “Live At Blues Alley”. Niestety w tym samym czasie ujawniły się problemy zdrowotne wokalistki – okazało się, że ma czerniaka, zaś rozpoczęta chemioterapia nie przyniosła poprawy. Eva zmarła w listopadzie 1996 roku, mając zaledwie 33 lata. Sławę przyniosły jej albumy wydane po jej śmierci, takie jak: “Eva by Heart”, “Songbird”, “Time After Time” i “Imagine”.