Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej, wspaniałe aranżacje oraz towarzystwo wybornych muzyków European Jazz Sextet oraz Atom String Quartet.

To kwintesencja koncertu “Xmas Songs”.

Zbliżają się Święta a my już dziś możemy napisać, że koncert „Xmas Songs” Agi Zaryan z pewnością będzie kandydować do tytułu jazzowej klasyki XXI wieku.

Wokalistka swoim śpiewem już od pierwszych dźwięków przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i radosnego uniesienia. Koncert to jazzowy majstersztyk i niepowtarzalna okazja na rozkoszowanie się muzyką ponad znanymi nam podziałami. Subtelne i przemyślane aranżacje autorstwa Michała Tokaja oraz wytrawna gra zespołu przypomną dokona-nia najwybitniejszych twórców gatunku zza oceanu, a słuchacz powoli zapomi, czy to No-wy Jork, Nowy Orlean, czy Warszawa.

Olbrzymim atutem będzie wybór utworów który zaproponuje Aga Zaryan. Usłyszymy m.in. radosne „Santa Claus Is Coming To Town” czy „Jingle Bells”, które będą się uzu-pełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” oraz nastrojowym „The Christmas Song”.

Aga Zaryan “Xmas Songs”
Warszawa, Teatr Muzyczny Roma | 20.12.18, godz. 20:00
Bilety dostępne są
tutaj.