Jacob Collier przez wielu nazywany jest geniuszem i muzycznym objawieniem. Jego wyjątkowy talent, umiejętności i wyobraźnia pozwalają mu swobodnie łączyć ze sobą rolę wokalisty, multiinstrumentalisty, producenta i aranżera.

Projekt “Djesse” będzie kolekcją aż czterech albumów różniących się od siebie charakterem i stylistyką, które wspólnie mają zdaniem muzyka tworzyć spójną historię podsumowująca jego tegoroczną działalność muzyczną. Co więcej, Collier zdradził, że udało mu się namówić do współpracy swoich “największych idoli”.

Pierwszy singiel promujący “Djesse vol. 1” nosi tytuł “With A Love In My Heart”. Drugim utworem jest “Ocean Wide, Canyon Deep” nagrany z Laurą Mvulą, trzeci to “All Night Long”, w którym gościennie bierze udział grupa Take 6!

www.youtu.be/IlFD298wTOM
www.youtu.be/lJJsMXLzIHU
www.youtu.be/hwqY2ngnMnM

Premiera całego pierwszego krążka przewidziana jest na 7 grudnia.

Artysta zapowiedział też nadchodząca trasę koncertową, która rozpocznie się pod koniec stycznia w Lizbonie. Kolejne informacje na temat tego intrygującego projektu będziemy podawać na bieżąco, a więcej informacji o koncertach znajdziecie na stronie internetowej Jacoba.