Dokładnie dzisiaj, tj. 30 listopada dostępna jest płyta Beaty Przybytek „Today Girls Don’t Cry” na vinylu!

Artystka proponuje niezwykle zróżnicowany autorski materiał muzyczny o charakterze okołojazzowym. Na płycie analogowej znajduje się 10 utworów będących ekscytującą podróżą poprzez muzyczne stylistyki – można odnaleźć tu elementy bluesa, jazzu, soulu, R&B, funky, muzyki latynoskiej, aż po gospel.

Beata Przybytek - TGDC - winyl

Beata Przybytek to znakomita wokalistka, pianistka i kompozytorka. Wszystkie utwory na płycie są jej autorstwa, do których teksty napisali Alicja Maciejowska, Grzegorz Wasowski i Dariusz Dusza. Płyta zawiera również – będącą bonusem – piosenkę Jakuba Chmielarskiego do tekstu Andrzeja Poniedzielskiego „Dotyku Motyl”. Marek Niedźwiecki umieścił ten utwór na swojej najnowszej składance „Smooth Jazz Cafe vol.18”.

Za aranżacje i produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Tomasz Kałwak – wielokrotnie nagradzany i wszechstronny producent muzyczny, znany ze współpracy z Dorotą Miśkiewicz, Mietkiem Szcześniakiem, Natalią Niemen, Markiem Napiórkowskim, Kasią Cerekwicką i Grażyną Auguścik.

Wersja vinylowa płyty dostępna w sprzedaży od 30 listopada na stronie internetowej wydawcy www.flid.pl, na stronie dystrybutora jazzsound.pl oraz na empik.com.