Wyjątkowa seria „& The City. Platinum Edition” to prawdziwa uczta dla melomana! Po ubiegłorocznym sukcesie i tysiącach sprzedanych egzemplarzy przedstawiamy kolejną odsłonę kultowej już serii „&The City”.

„Jazz & The City vol 2” to niebywała okazja, żeby posłuchać największych wykonawców muzyki jazzowej w jednym miejscu.

Album można nabyć w salonach sieci sklepów Empik i jest on najbardziej polecaną płytą w całej Polsce!

Czym jest to wydawnictwo? Zbiorem płyt, na którym znajduje się jazz w najlepszej obsadzie – Louis Armstrong, Frank Sinatra, Peggy Lee. Najwięksi muzycy, najpopularniejsze single i niesamowity klimat.

„Jazz &The City vol 2” to wyjątkowe połączenie wszystkich znanych i uwielbianych utworów jazzowych, które przeszły do historii jako klasyka tego gatunku. Na płytach pojawiają się takie utwory jak: „On My Way” Louisa Amstronga, „Body And Soul” Franka Sinatry czy „Love Me Or Leave Me” Niny Simone, które podbiły serca milionów ludzi! Dla osób, które uwielbiają ten gatunek muzyczny to pozycja obowiązkowa!

W odróżnieniu do poprzedniego cyklu „& The City”, wyselekcjonowane utwory zostały umieszczone na czterech płytach. Charakteru dodaje niebanalne opakowanie i prosty, a zarazem elegancki design albumu. Znakami rozpoznawczymi wydawnictwa są: najlepsi wykonawcy, najpopularniejsze utwory i najznamienitsze kompozycje.