„Let’s Hop On a Plane!” to pierwszy singiel, którym Matt Dusk zaprasza na pokład „JetSetJazz”. Swoim najnowszym albumem artysta przypomina czasy, w których latanie było bardziej niż glamour, a muzyka jazzowa niepodzielnie rządziła.

Premiera albumu już 2 listopada!

Artysta zaprezentował teledysk do pierwszego singla. Zdjęcia do klipu powstały w Warszawie.

JetSet milioner! Teledysk do „Let’s Hop On a Plane” miał być wykwintny, luksusowy i elegancki. Hotel Raffles Europejski w Warszawie okazał się idealnym miejscem do zrealizowania naszej wizji. W jego wnętrzach łatwo było nam osiągnąć pożądany nastrój. Opowiadamy o dniu z życia międzynarodowego podróżnika, który w każdym miejscu docelowym cieszy się ze zjawisk i rzeczy o najwyższej jakości. Kolejny egzotyczny cel podróży pozostawiam do wyobraźni widzów. Polska zawsze była dla mnie pięknym krajem i chciałem pokazać, że można znaleźć w tym kraju naprawdę przepiękne miejsca do kręcenia. Chciałbym, aby mój samolot zawsze lądował w Warszawie

Najnowsza płyta Matta Duska to nostalgiczna podróż do lat 60., kiedy podróżowanie było luksusem, cele – egzotyczne, a muzyka – niezapomniana.

To dziesięć oryginalnych kompozycji nagranych z big bandem i orkiestrą – dokładnie tak, jak robiło się to w latach 60.

Edycję specjalną, z trzema dodatkowymi utworami, można już zamawiać na empik.com.

Singiel „Let’s Hop On a Plane!” znalazł się w nowościach Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Głosowanie pod tym adresem.