Multi-platynowi artyści, którzy okupują najwyższe miejsca na listach przebojów – Post Malone i Swae Lee – zaprezentowali wspólny singiel „Sunflower”.

To pierwszy singiel promujący soundtrack do filmu „Spider-Man Uniwersum”, który trafi do polskich kin 25 grudnia 2018. Jest to drugi wspólny utwór artystów – wcześniej Post i Swae spotkali się w studiu przy nagraniu „Spoil My Night”. Numer trafił na drugi album Malone’a, „beerbongs & bentleys”.

Republic Records we współpracy z Sony Pictures Entertainment zadbało, by soundtrack do „Spider-Man Uniwersum” odpowiednio reprezentował wielokulturowego głównego bohatera, Milesa Moralesa. Na ścieżce dźwiękowej znajdą się utwory hip-hopowe, popowe oraz latino, by odpowiednio przedstawić muzykę, której słuchają nastolatki takie jak Miles w całych Stanach.

„Spider-Man Uniwersum” to dzieło producentów takich filmów jak „21 Jump Street” czy „Lego: Przygoda” – Phil Lord i Christopher Miller. Nowy film jest świeżym spojrzeniem na uniwersum Spider-Mana, z zachwycającą stroną wizualną.

– Post i Swae napisali dla nas piosenkę, która jest emocjonalna i opowiada o heroizmie. Dokładnie taki numer, jakiego potrzebuje film o Spider-Manie. To hymn chwytający za serce. Idealny soundtrack dla Milesa, by odnalazł w sobie Spider-Mana – mówi Spring Aspers, Head of Music w Sony Pictures Entertainment’s Motion Picture Group.