Ku uciesze cierpliwie czekających na ten moment fanów, po dwóch latach przerwy Michael Bublé wraca na scenę. Kilka dni temu informowaliśmy Was, że już 16 listopada światło dzienne ujrzy nowy album sympatycznego Kanadyjczyka.

W związku ze zbliżającą się premierą płyty, Michael wyruszył w trasę promocyjną.

W zeszłym tygodniu zagrał koncert w londyńskiej arenie O2, a zaraz potem poleciał do Australii, gdzie już dziś wystąpi przed publicznością zgromadzoną w Alianz Stadium w Sydney. Okazuje się jednak, że Ci, którym nie udało się zdobyć biletów na ten długo wyczekiwany koncert, mieli szansę zobaczyć Bublé dzień wcześniej. I to za darmo! Artysta wystąpił bowiem w centrum handlowym Sunshine Plaza w Maroochydore w stanie Queensland.

Poniżej możecie posłuchać pierwszego wykonania promującego nadchodzącą płytę utworu “When I Fall in Love” i krótkiej rozmowy z muzykiem.

Michael Bublé Performs 'When I Fall In Love'

WORLD PREMIERE: Michael Bublé performs ‘When I Fall in Love’ from his new album ❤️ for the first time!

Opublikowany przez Sunrise Środa, 3 października 2018

Kochie & Sam Sit Down With Michael Bublé

We spoke to Canadian crooner Michael Bublé about his return to music after devoting the last two years of his life to nursing his young son Noah through liver cancer, his brand new album called ❤️ and what fans can expect at tomorrow's HUGE stadium show! ??

Opublikowany przez Sunrise Środa, 3 października 2018

Mamy nadzieję, że wkrótce Michael wróci do Europy i odwiedzi także i nasz kraj!