Już niedługo premiera płyty Brodki z utworami nagranymi w ramach kultowego cyklu „MTV Unplugged”. Z tej okazji artystka wystąpiła „bez prądu” podczas trzech wyjątkowych, otwartych dla publiczności koncertów. Była to jedyna i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć ten projekt na żywo w pięknych salach!

Monika Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty zawsze są niezapomnianym przeżyciem.

Ostatni album Brodki – „Clashes” ukazał się w 2016 roku na całym świecie i bardzo szybko pokrył się platyną, a trasa promująca płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także koncerty m.in. w Anglii, Francji, Niemczech i Japonii.

Podczas trzech akustycznych koncertów w ramach cyklu „MTV Unplugged” przekrojowo pojawiają się piosenki z kilku ostatnich wydawnictw Brodki włącznie z debiutancką płytą. Na scenie artystce towarzyszył 12-osobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z warszawskiego koncertu.