Z uwagi na ogromne zainteresowanie koncertem Masego, artysta wystąpi w Klub Proxima – nie jak wcześniej planowano w klubie Smolna. Nowa pula biletów jest już dostępna w sprzedaży na www.followthestep.com, bileteriach Biletomat.plEventim.pl, ebilet.pl, Going., GoOut.pl, i Ticketmaster oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Wejściówki zakupione wcześniej zachowują ważność!

Masego, a tak naprawdę Micah Davis to urodzony na Jamajce wokalista i wykształcony muzyk. Zaczynał grając w lokalnym, kościelnym zespole. Jego oficjalnym fanem został chociażby Kaytranada, a sceniczny wizerunek artysty jest porównywany do Pharrell Williams.

Muzyka, jaką nagrywa jest połączeniem głębokich, soul’owo-jazz’owych kompozycji i trapowego klimatu. Na swoim koncie ma m.in. albumy “TrapHouseJazz” czy “The Pink Polo”, a jednymi z najbardziej znanych kawałków Masego są nagrane z FKJ “Tadow” czy opublikowane na youtube’owym kanale COLORS “Navajo”. Niedawno wydał nowy singiel pt. “Lady Lady”, a do Warszawy przyjedzie wystąpić w ramach trasy koncertowej Lady Lady Tour.

Masego – Lady Lady Tour
Warszawa, Klub Proxima | 29.09.2018, godz. 21:00
Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/256473258230149/