Minął miesiąc, od kiedy Tamia – kanadyjska piosenkarka R&B, obdarowała nas przesłodkim, wydanym z okazji rocznicy ślubu, singlem „Today I Do”, a już wraca z kolejnym, utrzymanym w balladowej konwencji utworem – „Deeper”.

Tym razem, w zamian mdłej propozycji ślubnej, otrzymaliśmy podniosłą, napędzoną pasjonującą emocją piosenkę, która idealnie wkomponowuje się w listę utworów jej nadchodzącej płyty „Passion Like Fire”.

Deeper” – wyprodukowany przez kolumbijskiego muzyka Julio Reyesa Copello, to „intymne przesłanie miłości, jej straty i dojrzałości emocjonalnej”, wyjaśnia Tamia. „Gdybyśmy wszyscy mogli nauczyć się kochać głębiej, świat byłby lepszym miejscem” – dodaje artystka.

Siódmy album Tamii, „Passion Like Fire” ukaże się 7 września.

Znajdzie się na nim dwanaście kompozycji, z których poznaliśmy już trzy — oprócz dwóch wcześniej wspomnianych znajdzie się również wakacyjny singiel – „Leave It Smokin’”.

Ponadto piosenkarka przygotowuje się do serii 23 koncertów w ramach „Passion Like Fire Tour”, który rozpocznie się 18 września w amerykańskim Cleveland i zakończy 26 października na nowojorskim Brooklyn.