15 sierpnia gośćmi cyklu pt. „Cudowny Dzień z…” w warszawskim Cudzie nad Wisłą będą siostry: Paulina i Natalia Przybysz, w przeszłości powszechnie znane jako wokalistki polskiego zespołu soulowego i R&B – Sistars, aktualnie spełniające się w solowych projektach.

Natalia Przybysz w 2015 roku otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla „Światło nocne” zapowiadającego kolejny album artystki o tym samym tytule – premiera płyty odbyła się 1 września 2017 roku.

Paulina Przybysz zasilała najróżniejsze projekty, aby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Jej debiutancki album nosi tytuł „Chodź Tu” i jak sama artystka zaznacza – o płycie można wiele powiedzieć ale przede wszystkim to że „szczera i trochę bezwstydna”.

W kwietniu dwa ostatnie albumy sióstr, zostały docenione nagrodą Fryderyk 2018, co pokazało, że siła sióstr zwycięża!

Rozmowę poprowadzi Misia Furtak (muzyk, dziennikarka i animatorka. Laureatka Fryderyka w kategorii Debiut Roku, Paszportu Polityki w kategorii Muzyka Popularna i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego).

Cudowny dzień z siostrami Przybysz
Warszawa, Cud nad Wisłą | 15.08 (środa), godz. 20:00
WSTĘP WOLNY