JMSN wraca z nowym materiałem! Kolejny album ulubieńca polskiej publiczności (szczególnie jej żeńskiej części) ukaże się we wrześniu i będzie nosił tytuł „Velvet”. Pierwszy singiel „Talk Is Cheap” z pewnością trafił do wielu pościelowych letnich playlist i towarzyszył miłosnym uniesieniom. A to dopiero przedsmak tego, co czeka nas jesienią – JMSN wpadnie na trzy koncerty do Polski!

Terminy koncertów:

  • 15 listopada – Wrocław – Bezsenność
  • 16 listopada – Warszawa – Niebo
  • 17 listopada – Kraków – ZetPeTe

Wokalista z Detroit współpracował z takimi gwiazdami jak Kendrick Lamar, Kaytranada czy The Game. Ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów, kilkanaście wideoklipów i rzesze oddanych fanów. Wychował się w małym miasteczku Eastpointe w stanie Michigan. Muzyką zainteresował się już w wieku 10 lat, a dwa lata później grał utwory z repertuaru Jimiego Hendrixa. Później nastąpiły lata eksperymentów i poszukiwania własnego “ja”. W 2012 roku Christian Berishaj przyjął pseudonim JMSN, a także założył wytwórnię White Room Records, w której regularnie wydaje.

Jego debiutancki krążek „Priscilla” z 2012 roku narobił sporo szumu w środowisku alternatywnego r’n’b, co zaowocowało propozycjami współpracy z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi artystami.

W 2017 roku ukazał się jego ostatni album zatytułowany „Whatever Makes U Happy”, wypełniony zmysłowym, przesiąkniętym erotyzmem r’n’b. Kariera JMSNa nabrała szybkiego tempa i jest on obecnie wymieniany w gronie najciekawszych głosów pokolenia. Występy Amerykanina dostarczają niesamowitych przeżyć – są mocno uduchowione, a wokalista uwodzi publikę zarówno swoim głosem, jak i szczerą sceniczną energią.

Bilety:
https://going.pl/jmsn-warszawa