Pora na publikację kolejnego utworu z płyty „Albo Inaczej 2”, która miała swoją premierę 25 maja! Na krążku tekst do kawałka „Nic” autorstwa W.E.N.Y. zaśpiewała Daria Zawiałow.

Piosenkę po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć na drugim solowym albumie warszawskiego rapera, „Nowa ziemia”. Daria Zawiałow, autorka nagrodzonego Fryderykiem materiału „A Kysz!”, odświeżyła utwór, osadzając go w energetycznym, pop-rockowym tle. Piosenkarka w wywiadzie dla Interii przyznaje wprost: „Cieszę się, że właśnie z Michałem było mi dane współpracować – to fantastyczny chłopak i artysta!”

Poza „Nic” na drugiej odsłonie jednego z najciekawszych polskich projektów ostatnich lat pojawiło się jedenaście premierowych aranżacji, w których młodzi wykonawcy biorą się za klasyczne hip-hopowe teksty. Natalia Nykiel śpiewająca Sokoła, Ralph Kamiński interpretujący Eldo czy Krzysztof Zalewski w repertuarze Numera Raz to konfrontacje wyjątkowe, które mogły pojawić się tylko w projekcie Albo Inaczej. Mariusz Obijalski, kompozytor albumu, po pierwszej płycie nagranej wraz ze Zbigniewem Wodeckim czy Ewą Bem ponownie udowadnia, że na przecięciu wielu inspiracji i różnych stylów może powstać coś niezwykłego.