Piosenki Johna Greenwooda i Jego kolegów z Zespołu zaaranżowane przez Nikolę Kołodziejczyka – jednego z najzdolniejszych kompozytorów młodego pokolenia, zdobywcę nagród Fryderyk i trójkowych Mateuszy. W składzie – wyjątkowi muzycy, przyjaciele Moniki, szerokie instrumentarium i… wiele niespodzianek.

Monika Borzym – wokalistka określana mianem „polskiego, muzycznego towaru eksportowego” w najlepszym wydaniu. Ma na koncie cztery płyty i współpracę ze śmietanką światowego jazzu. Artystka jest wychowanką słynnej warszawskiej szkoły muzycznej przy ul. Bednarskiej, ale uczyła się i śpiewała także w Stanach Zjednoczonych (Miami, LA). Początkową naukę w klasie fortepianu z czasem zamieniła na edukację wokalną. A dlaczego jazz? „Myślę, że dlatego wybrałam taki gatunek muzyczny, żeby całe życie móc się rozwijać i żeby mnie to nigdy nie znudziło.”

Kto kocha Radiohead, kto ceni twórczośc Moniki Borzym – musi zobaczyć ten koncert!

Jak mówiła sama Monika podczas wywiadu dla Polskiego Radia:

– Ten koncert jest moim urodzinowym prezentem, który sama sobie zrobiłam. Będę miała przyjemność w Teatrze Syrena 24 marca zaśpiewać dwa koncerty, o godzinie 17.00 i 19.00. Nikola Kołodziejczyk, który jest aranżerem, kompozytorem, pianistą, teraz aranżuje dla mnie piosenki Radiohead – mówiła artystka.

Monika Borzym i Nikola Kołodziejczyk – Radioheadycznie
Warszawa, Teatr Syrena | 24 marca 2018, godz. 17:00 i 19:00 (koncert wyprzedany)
Bilety dostępne są tutaj.