17 maja Pink Freud zaprasza na koncertową premierę singla „Bodo Ordonówna Wars” w warszawskiej Szarotka Mokotów (ul. Racławicka 99). Zespół zabiera nas w świat przedwojennego jazzu, prezentując go nam w zaskakujących współczesnych aranżacjach.

Każdy z nas zna takie nieśmiertelne utwory jak „Już taki jestem zimny drań” czy „Miłość Ci wszystko wybaczy” jednak niewielu z nas wie, że za tymi i większością innych przedwojennych hitów stoi jeden człowiek wybitny polski kompozytor Henryk Wars. Osiągnął on niebywały sukces nie tylko w Polsce ale także zagranicą. Pink Freud zainspirowane jego wspaniałymi kompozycjami postanowiło wraz z Ośrodkiem Pileckiego wydać limitowaną edycję singla poświęconego nie tylko Henrykowi Warsowi ale także Hance Ordonównej i Eugeniuszowi Bodo, artystom którzy śpiewali te piękne piosenki.

A już jutro o 14:00 na naszym portalu wyłączna premiera ostatniego utworu z tego singla „Over and Over”.

Portal JazzSoul.pl jest patronem koncertu.

www.

Rok 2018 to szczególny czas dla kwartetu. Ten najbardziej rock and rollowy zespół jazzowy już od 20 lat zaskakują nas swoimi wspaniałymi muzycznymi pomysłami. Koncert w Szarotka Mokotów będzie nie tylko premierą utworów z singla „Bodo Ordonówna Wars” nie zabraknie także, kompozycji zapowiadających nowy autorski album zespołu oraz utworów z klasycznych już albumów „Horse and Power” oraz „Pink Freud Plays Autechre” .

Dla koneserów czarnych płyt przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę. Koncert będzie jedyną okazją do zakupu limitowanej edycji winylowego singla Bodo Ordonówna Wars wydanego w zeszłym roku z Ośrodkiem Badań nad Totalitaryzmami im. Witolda Pileckiego.

Po koncercie zapraszamy na afterparty w sąsiadującym z Szarotką klubie Ruszt (ul. Raclawicka 99)

Szarotka Mokotów – ul. Racławicka 99, Mokotów
Otwarcie drzwi 20:00

Ceny biletów:
65 zł – pierwsza pula tylko 100 biletów
75 zł – druga pula
80 zł – przed koncertem w klubie.

Kup online: https://goout.net/pl/billety/pink-freud/aqec/