Oktet złożony z czołowych artystów młodego pokolenia w Polsce, którego liderem jest trębacz i kompozytor związany z trójmiejską sceną – Emil Miszk.

Muzycy współtworzący zespół to wirtuozi swoich instrumentów lecz przede wszystkim wspaniali ludzie, z którymi spędzanie czasu sprawia ogromną radość. Każdy, mimo młodego wieku, jest doświadczonym artystą z ogromnym dorobkiem i potencjałem twórczym.

Spotkanie tych 8 indywidualności na jednej scenie stanowi wyjątkowe wydarzenie, gdyż występ tegu rodzaju ansambli to rzadko spotykane zjawisko.

Emil Miszk and The Sonic Syndicate cover

Materiał zarejestrowany na płycie „Don’t Hesitate!” to podsumowanie dotychczasowych dokonań trójmiejskiego twórcy. Bez tego albumu, jego przemiana w postrzeganiu muzyki i wykonywaniu jej nie mogłaby się w pełni urzeczywistnić.

„Jest to reakcja na otaczający nas świat. Coraz bardziej oddalamy się od siebie, boimy się wyrazić własną opinię, wolimy zostać anonimowi. Jeżeli chcemy dotrzeć do drugiego człowieka, nasz przekaz musi być autentyczny i szczery. O tym jest ten album”.

Skład: Emil Miszk – trąbka, kompozycje // Kuba Więcek – saksofon altowy // Piotr Chęcki – saksofon tenorowy // Paweł Niewiadomski – puzon // Michał Zienkowski – gitara // Szymon Burnos – fortepian // Konrad Żołnierek – kontrabas, gitara basowa // Sławek Koryzno – perkusja