Lisa Stansfield już niedługo zaprezentuje nam nowy album zatytułowany “Deeper”, jego premiera planowana jest na wiosnę tego roku. Utworem promującym jest “Everything”, który mogliśmy usłyszeć z początkiem 2018 roku. Czas na kolejny utwór. Tym razem dostajemy go od razu z video. Posłuchajcie „Billionaire”.

Lisa Stansfield pochodzi z Manchesteru, tam też zaczynała karierę muzyczną w grupie The Blue Zone, którą założyła wraz z koleżankami ze szkoły. W efekcie dziewczyny wspólnie nagrały i wydały 4 single.

Jednak Lisa po raz pierwszy naprawdę zaistniała na scenie w 1989 roku singlami “People Hold On” i “This Is The Right Time”. W tym samym roku nagrała pierwszą solową płytę “Affection”, która na całym świecie znalazła ponad 4,5 miliona nabywców.

Lisę okrzyknięto wówczas jedną z najlepszych wokalistek pop i r&b.

Wokalistka stworzyła wiele światowych hitów takich jak “People Hold On” (z grupą Coldcut), “Change” i przede wszystkim “All Around The World”. Jej albumy “Affection”, “Real Love” (1991) i “So Natural” (1993) wielokrotnie stawały się platynowymi. Otrzymała również trzy nagrody Brit Awards i była nominowana do nagrody Grammy.